خانه

Funplay Animation Technology کارخانه تور

  • خط تولید

    Guangzhou Funplay Animation Technology Technology Co.، LTD در دستگاه بازی های ویدئویی بازی ، ماشین تفریحی کودکان ، دستگاه تفنگ ، ماشین های پنجه جرثقیل ، دستگاه بازی های رستگاری ، دستگاه تیراندازی ، ماشین بازی مسابقه ای ، ماشین سواری کیدی ، ماشین های بسکتبال ، VR و غیره تخصصی است. تولید کننده ماشین بازی ، ما تیم های عالی از جمله بخش تحقیق و توسعه ، بخش تولید ، بخش فروش و بازاریابی و بخش پس از فروش داریم. تیم های ما بیش از 10 سال تجربه در صنعت سرگرمی دارند. کارخانه ما 4000 متر مربع را با 70 کارمند پوشش می دهد. ظرفیت تولید 500 واحد در ماه است.

  • OEM / ODM

    OEM و ODM برای پارتیترهای سراسر جهان در دسترس هستند. ما یک تیم عالی تحقیق و توسعه و 3800 درجه تولید داریم. اگر ایده های خوبی برای ماشین های بازی آرکید دارید ، ما به شما کمک می کنیم تا ایده ها و پروژه های خود را به چیزی واقعی و ملموس تبدیل کنید.

  • تحقیق و توسعه

    ما یک تیم عالی برای تحقیق و توسعه داریم که این امکان را برای ما فراهم می کند که محصولات با کیفیت عالی را ارائه دهیم که میزان خرابی کمتر از 2٪ باشد. ما می توانیم یک سرویس متوقف از نرم افزار بازی ، هیئت مدیره آی سی تا بازی خاموش ارائه دهیم. هر دو ماه یکبار محصولات جدید وارد بازار می شوند. محصولات ما شهرت و اعتبار خوبی نه تنها از بازار محلی و بازار گسترده کسب کرده بودند.

اطلاعات تماس
Funplay Animation Technology
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)